OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ A MARKETING

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti SteamPro s.r.o. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a pro činění jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete níže.

1.    TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

1.1.    Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost SteamPro s.r.o. se sídlem Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1; IČ: 04024621, DIČ: CZ04024621, která je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 241346 (dále jen „správce“).

1.2.    Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování SteamPro s.r.o., K pískovně 487, 251 63 Strančice, adresa elektronické pošty info@hezkeauto.cz, telefon 728 338 438.

1.3.    Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

2.    PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

2.1.    Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

3.    ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

3.1.    Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

3.2.    Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

4.    DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

4.1.    Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, je určena dobou trvání oprávněného zájmu správce ode dne uskutečnění poslední objednávky nebo ode dne registrace k odběru reklamních sdělení. Nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

4.2    Nevyužívané účty, nebo účty, které mají nesprávné, nebo fiktivní údaje na základe námatkové kontroly mažeme.

5.    DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

5.1.    Nejsou žádní další příjemci Vašich osobních údajů pro zajišťování marketingových služeb.

5.2.    Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

6.    PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

6.1.    Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

Přístup k osobním údajům zde.

6.2.    Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem:

    a) kliknutím na link v textu: „Pokud si nepřejete tyto e-maily nadále dostávat, klikněte zde.“, který je součástí každého reklamního sdělení zasílaného elektronickou cestou nebo

    b) telefonicky na kontaktním telefonu správce nebo

    c) písemně na kontaktním emailu správce nebo

    d) osobně na adrese provozovny správce

6.3.    Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

6.4.    Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

6.5.    Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, včetně profilování, pokud se profilování týká tohoto přímého marketingu. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

7.     JAKÉ ÚDAJE JSOU ULOŽENÉ a ZPRACOVÁNÍ ÚDAJŮ

7.1 Systém automaticky uloží data, které potřebujeme pouze pro zpracování objednávek. 

7.1 Systém neukládá informace o IP adrese, nebo jiné data, které by byli nad rámec dat pro zpracování objednávek.

8.    Správa údajů: pokud se u nás zaregistrujete, veškeré své data můžete měnit v nastavení svého účtu