Náš příběh

Jak to všechno začalo?

K detailingu a péči o vozy mě přivedla vášeň pro jízdu a chuť dělat práci, která je smysluplná a je za ní hned vidět výsledek.

Začátky nebyly vůbec jednoduché. Protože jsem perfekcionista a nedokážu (a hlavně nechci) dělat věci napůl, trvalo dlouhé měsíce učení, tréningů a testování, než jsem byl s výsledkem práce spokojen a mohl ji začít nabízet klientům.

Čekání se však vyplatilo – klienti byli spokojeni, vraceli se a doporučovali nás známým. K nabídce čištění jsme postupně přidali strojní renovaci laku, opravu kůže, ošetření všech částí vozu keramickou ochranou a mnoho dalšího.

Vozy přijížděly s poničeným lakem bez lesku a odjížděly jako nové s ochranou na několik dalších měsíců či let. Od daily cars až po supersporty a veterány. Nedělali jsme rozdíly a o každý vůz jsme se postarali se stejnou péčí a vášní, jako by byl náš vlastní. Po roce fungování jsme se z naší původní 40 m² garáže přestěhovali do nového detailingového studia o velikosti 125 m².

Proč vzniklo Hezké auto?

Za léta praxe jsem bohužel zjistil, že ne všechny produkty fungují tak, jak výrobce deklaruje nebo nejsou šetrné k laku vozu. Hezké auto jsem založil s cílem nabídnout zákazníkům kvalitní a prověřenou autokosmetiku, kterou sami používáme v našem detailingovém centru.

Misí projektu Hezké auto není „jenom“ prodávat produkty online, ale taky rozvíjet povědomí o detailingu a šetrné péči o vozy, aby vydržely ve skvělém stavu co nejdéle. Dělit se s vámi o správné postupy, aktuální trendy, nové technologie. Inspirovat a sdílet. Udělat vaše auta hezčí.

Přidejte se ke komunitě nadšenců, kteří chtějí pro svůj vůz to nejlepší!