Obsah pro filter Gtechniq

Značka GTECHNIQ

Společnost Gtechniq vznikla v roce 2001 ve Velké Británii. V době, kdy všichni pro ochranu laku používali klasické vosky nebo sealanty, odborníci z Gtechniqu vyvinuli jako první na trhu ochranný povlak s výdrží několik let (dnes se mu říká keramická ochrana).

Gtechniq Smart Surface Science nabízí kompletní řadu keramické ochrany všech částí vozu a autokosmetiky pro pravidelnou péči o automobily. Cílem všech produktů Gtechniq je dosáhnout nejlepších parametrů v rámci kvality, výkonu, jednoduché aplikace a přijatelné ceny. Tento princip Gtechniq aplikuje na veškerý sortiment od základního autošamponu až po odolnou keramickou ochranu s výdrží několik let.

Na rozdíl od jiných společností si Gtechniq zakládá na testování všech produktů pro ochranu a mytí vozu jednak v laboratorních, ale hlavně v reálných podmínkách běžného provozu, díky čemu se produkty Gtechniq těší velké oblibě v komunitě nadšenců i profesionálních detailingových center.

Díky letitým zkušenostem v oblasti nanotechnologie a zastoupení na všech kontinentech je Gtechniq světovým lídrem ve vývoji produktů pro péči o vozy, lodě a letadla. Inovativní produkty Gtechniq využívá pro ochranu vozů např. i tým F1 Racing Point, závodní tým Aston Martin Racing nebo největší autosalon BMW na světě Abu Dhabi Motors.

gtech_pink1